Jau pasirodė straipsnis „Kaip pasirinkti optimaliausią vėdinimo rekuperatorių?“ naujame „Super namai“ žurnalo numeryje Nr. 34
2018-11-30


Straipsnyje aptarti vėdinimo rekuperatorių tipai, jų skirtumai, trūkumai ir privalumai. Taip pat apžvelgtos rinkos tendencijos, išnagrinėti valdymo sprendimų variantai. Pateiktos rekomendacijos, kas lemia optimaliausio varianto pasirinkimą.

Nauja IMERA universalių išsiplėtimo indų Mplus gama
2018-11-05


Nauja keičiama membrana BUTYL+

Su nerūdijančio plieno flanšu

Iki 5 metų nereikalauja priežiūros

 

Išsiplėtimo indai skirti šildymo ir vandentiekio sistemų (šalto, karšto vandens) slėgių svyravimų išlyginimui ir hidroforams.

Vėdinimo sistemos parinkimo ir skaičiavimo programa
2018-10-08

Pastebėjome, kad projektuojant bei montuojant gyvenamųjų namų, butų ar kotedžų vėdinimo sistemas su lanksčiais ortakiais, labai dažnu atveju nekreipiamas dėmesys į sistemos aerodinamiką.
Dėl to oro kiekiai po patalpas pasiskirsto netolygiai, vėdinimas tampa neefektyvus.

Pagrindinė priežastis - reikalingas labai laikui imlus skaičiavimas, ko daugelis negali sau leisti.

Paruošėme ir siūlome paprastą vėdinimo sistemos skaičiavimo programą, kuri leis greitai ir teisingai paskaičiuoti, parinkti vėdinimo sistemos vamzdynus, tam nesugaištant daug laiko.

Vėdinimo kolektorių, jungčių ir lanksčių ortakių sistema
2018-09-28


Modulinė kolektorių, jungčių ir ortakių sistema susideda iš 10-11 standartinių dalių, iš kurių galima surinkti pageidaujamo dydžio skirstymo kolektorių arba difuzoriaus prijungimo dėžutę. Kolektoriai, dėžutės ir vamzdžiai yra nedidelių matmenų, dėl ko juos galima montuoti tiesiog į grindų betoną arba lubų apšiltinimo sluoksnyje.

Vėdinimo įrenginys su rekuperatoriumi HRU 200
2018-09-21

Pagamintas Olandijoje.

Korpusas iš lieto didelio tankio putų polistireno.

Lengvas, tik 12 kg.

Labai sandarus, nesandarumas tik 2 – 5 %.

Našumas iki 200 m3/h (100 Pa). Tinka plotams iki 200 m2 (priklausomai nuo patalpų aukščio ir žmonių skaičiaus).

Ekonomiškas, maks. ventiliatorių galia 99 W.

Tylus, garso galia LWA tik 53 dB.

Gali būti montuojamas horizontaliai, vertikaliai, iš kairės ir iš dešinės.

Rekuperatoriaus valdiklyje gali būti nustatomos reikiamos minimalaus ir maksimalaus oro srauto ribos, taip pritaikant prie konkrečių poreikių.

Turi gamykliškai įmontuotą radiobanginį imtuvą. Galima prijungti iki 20 vnt. radiobanginių/belaidžių jutiklių/valdiklių (užterštumo CO2, drėgnumo RH, judesio PYR), taip pat kitus laidinius ir belaidžius greičio ir veikimo laiko valdymo pultelius.

VANDENTIEKIO KOLEKTORIAI SU UŽDARYMO ČIAUPAIS EASY LOCK
2018-08-17

EASY LOCK suprojektuoti taip, kad juos būtų galima lengvai ir greitai sujungti tarpusavyje. Kolektorių galų sriegių ilgiai suderinti taip, kad sujungus kolektorius, atšakos būtų vienoje linijoje. Sujungimo sriegiuose yra tarpiklis, visiškai užtikrinantis puikų sandarumą.

Todėl naudojimas bet kokių kitų papildomų sandarinimo priemonių, kaip: pakulų, PTFE sandarinimo juostelės ar pan., draudžiamas. Visi kolektoriai nikeliuoti tik iš išorinės pusės, vidinė pusė – natūralus žalvaris, todėl tinka geriamajam vandeniui. Kolektorių modeliai turi rankinius uždarymo ventilius ir yra 2, 3 ar 4 atšakų, su kolektorių sujungimo srieginiais skersmenimis ¾“ ir 1“.

Magnetinis purvo atskirtuvas Dirtstop
2018-07-20


Keičiamos padėties magnetinis purvo atskirtuvas su filtru Dirtstop


Dirtstop yra keičiamos padėties magnetinis purvo atskirtuvas su dviguba filtravimo sistema, užtikrinančia maksimalų efektyvumą bet kokioje montavimo padėtyje dėl patentuoto pasukamo įdėklo.

LIZINGAS
2018-06-06

LIZINGAS


Jei esate Radiant katiliuko savininkas jau daug metų, atsinaujinti dabar galite užsukę pas mus be piniginės. Lizingo sąlygos dabar tokios palankios, kad nebėra prasmės kaupti pinigėlius, o įsidiegę naują kondensacinį katilą iškart sumažinsit dujų suvartojimą.

Mokilizingas

 

P.S. esamų klientų mes nepamirštame, todėl Jums ypatingos sąlygos naujam Radiant katilui.


VORTEX IŠPARDAVIMAS
2017-08-28 

INFORMACIJĄ APIE VYKDOMĄ AKCIJĄ RASITE ATSIDARĘ "Plačiau"

Polipropileniniai vamzdžiai ir jungtys (PPR)
2017-08-10
Polipropileniniai vamzdžiai ir jungtys (PPR) jau sandėlyje!