NAUJAS RADIANT KONDENSACINIS KATILAS R2KA
2016-05-06
 • Kokybės garantija - 100 % pagaminta RADIANT. 
 • Išskirtinė RADIANT patentuota technologija DUAL-TECH®- labai didelis karšto vandens kiekis iš mažos talpos!
 • Idealus pasirinkimas aukštos energetinės klasės pastatams, kai šildymo poreikis yra gana mažas, bet keliami dideli reikalavimai karšto vandens vartojimo komfortui.
 • Maži energijos nuostoliai, mažesnis dujų sunaudojimas, nes karštas vanduo ruošiamas kondensaciniame režime.
 • Katilo minimali galia - nuo 2,90 kW.
ACV KARŠTO VANDENS ŠILDYTUVAI SMART GREEN
2016-01-15

Naujas ACV nerūdijančio plieno karšto vandens šildytuvas SMART GREEN :

 • Energetino efektyvumo klasė "A" ;
 • Novatoriška, itin gera šilumos izoliacija - putų poliuretano ir vakuuminės izoliacijos derinys;
 • Trys modeliai 130, 160, 210;
 • Sistema "talpa-talpoje" - didelis šildomo paviršiaus plotas, didelė perduodama galia, daug karšto vandens;
Daugiasluoksnis vamzdis HENCO - 20 metų Lietuvoje!
2015-07-03

    Šiemet sukanka 20 metų, kai daugiasluoksniai vamzdžiai HENCO yra Lietuvos rinkoje.

   Dėl montavimo patogumo ir patikimumo HENCO įvertintas Lietuvos montuotojų bei pripažintas užsakovų, kaip kokybės garantas.

   Daugiasluoksnis vamzdis HENCO Standard PE-Xc/ Al /PE-Xc yra bene vienintelis Lietuvoje su ypač dideliu - 0,4 mm - aliuminio sluoksnio storiu, todėl yra labai stiprus ir ilgaamžis (daugiau nei 50 metų garantuojamas eksploatavimo laikas).

NAUJAS RADIANT KONDENSACINIS KATILAS R2K
2015-03-31

Galia 24 / 28 / 34 kW     Energetinė klasė A                

 • Naujas COMBI-TECH šilumokaitis, vamzdis vamzdyje. Pagamintas iš nerūdijančio plieno vamzdžių, tai garantuoja aukštesnį efektyvumą, mažesnius šilumos nuostolius ir lengvesnį aptarnavimą.
 • Nauja H2O FAST funkcija - karštas vanduo tiekiamas iškart, be uždelsimo.
 • Išplėstos galios moduliacijos ribos iki 1:9 - sumažina dujų sąnaudas ir užtikrina tikslesnį temperatūros valdymą, esant mažam šilumos poreikiui - minimali katilo galia 2,90 kW.
 • iMODULE priedas - katilo pagrindiniai parametrai valdomi mobiliuoju ryšiu, įsidiegus programėlę iMODULE, kuri šiuo metu yra nemokama Android ir Apple vartotojams.

 

SRAUTŲ ATSKYRIMO INDAS "VARIMIX"
2015-01-26

Tarptautinė kompanija IVAR, kuri jau 30 metų specializuojasi šildymo ir vandentiekio armatūros gamyboje, užsiima moksliniais tyrimais ir naujų produktų kūrimu, pristato srautų atskyrimo indą - VARIMIX

Srautų atskyrimo indas naudojamas autonominio šildymo sistemose, kuriose kaip šilumos šaltinis naudojamas bet kokios rūšies katilas (dujinis, kondensacinis, kieto kuro, granulinis ir kt.).

Srautų atskyrimo indas VARIMIX sujungia pirminį katilo šildymo kontūrą su antriniu šildymo sistemos kontūru, kai jie yra su skirtingomis temperatūromis ir srautais.

Atnaujintas rankšluosčių džiovintuvų ENIX asortimentas
2014-11-18

Nuo 2014 m. atnaujinamas rankšluosčių džiovintuvų ENIX asortimentas.

Įvedami naujų markių džiovintuvai pritaikyti jaunatviškam ir žaismingam interjerui,

taip pat nauja serija džiovintuvų rimtam minimalistiniam stiliui

ir, žinoma, prabangos serija, kai šildymo prietaisas yra ir garso kolonėlė ir apšvietimo akcentas.

Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalas
2014-01-09

PROJEKTAVIMAS

UAB "Gilius ir Ko" atliko naujojo Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalo inžinerinių sistemų techninius projektus. Pagrindiniai terminalo statybos darbai buvo pradėti 2011 metais, o šiuo metu terminalas jau beveik pastatytas.

Terminale suprojektuoti: keleivių aptarnavimo ir biurų pastatas, keleivių salė su galerija, sandėlis su tarnybinėmis patalpomis kroviniams, įvažiavimo į terminalą kontrolės ir patikros postas. Keleiviams aptarnauti ir administracijos biurams buvo suprojektuotas aštuonių aukštų pastatas. Jo aukštis – iki 30 metrų.

ACV tūriniai karšto vandens šildytuvai „COMFORT“
2013-09-05


ACV pristato naują tūrinių karšto vandens šildytuvų liniją COMFORT LINE. (Jie keičia iki šiol gamintą šildytuvų HL šeimą.) Atsisakyta retai naudojamų priedų, todėl pasiektas geriausias kainos ir kokybės santykis.

Vandens šildytuvai gaminami pagal ACV patentuotą “talpa-talpoje” principą, t. y. kai vidinė nerūdijančio plieno talpa, skirta geriamam vandeniui (vandentiekio) iš visų pusių apgaubta šildymo sistemos (katilo) vandeniu.


ELEKTRONINIAI karšto vandens cirkuliaciniai siurbliai
2013-02-06

YPATINGAI TAUPŪS!

"Deutsche Vortex“ pristato naują elektroninių karšto vandens cirkuliacinių siurblių seriją - BLUE ONE.

Siurbliai išsiskiria aukšto efektyvumo elektroniškai valdomais nuolatinės srovės varikliais „BlueOne“, pažangia „AUTOlearn“ technologija, kuri sumažina kasdienį elektros energijos suvartojimą, ir aplinką tausojančia technologija.

Dėl šių inovatyvių technologijų įdiegimo gamintojas šiuos siurblius vadina unikaliais ir garantuoja ypač aukštą jų kokybę.


REIKALAVIMAI ŠILDYMO SISTEMOS VANDENIUI
2013-01-08

Šildymo ir vėsinimo sistemose šilumnešiu tarnauja skysčiai, dažniausiai vanduo. Pagrindiniai šilumnešio vandens teršalai yra dumblas ir kalkinės nuosėdos. Jeigu priemaišų vandenyje yra per daug, šildymo ir vėsinimo sistemose kyla daug problemų.