Atnaujintas rankšluosčių džiovintuvų ENIX asortimentas
2014-11-18

Nuo 2014 m. atnaujinamas rankšluosčių džiovintuvų ENIX asortimentas.

Įvedami naujų markių džiovintuvai pritaikyti jaunatviškam ir žaismingam interjerui,

taip pat nauja serija džiovintuvų rimtam minimalistiniam stiliui

ir, žinoma, prabangos serija, kai šildymo prietaisas yra ir garso kolonėlė ir apšvietimo akcentas.

Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalas
2014-01-09

PROJEKTAVIMAS

UAB "Gilius ir Ko" atliko naujojo Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalo inžinerinių sistemų techninius projektus. Pagrindiniai terminalo statybos darbai buvo pradėti 2011 metais, o šiuo metu terminalas jau beveik pastatytas.

Terminale suprojektuoti: keleivių aptarnavimo ir biurų pastatas, keleivių salė su galerija, sandėlis su tarnybinėmis patalpomis kroviniams, įvažiavimo į terminalą kontrolės ir patikros postas. Keleiviams aptarnauti ir administracijos biurams buvo suprojektuotas aštuonių aukštų pastatas. Jo aukštis – iki 30 metrų.

ACV tūriniai karšto vandens šildytuvai „COMFORT“
2013-09-05


ACV pristato naują tūrinių karšto vandens šildytuvų liniją COMFORT LINE. (Jie keičia iki šiol gamintą šildytuvų HL šeimą.) Atsisakyta retai naudojamų priedų, todėl pasiektas geriausias kainos ir kokybės santykis.

Vandens šildytuvai gaminami pagal ACV patentuotą “talpa-talpoje” principą, t. y. kai vidinė nerūdijančio plieno talpa, skirta geriamam vandeniui (vandentiekio) iš visų pusių apgaubta šildymo sistemos (katilo) vandeniu.


ELEKTRONINIAI karšto vandens cirkuliaciniai siurbliai
2013-02-06

YPATINGAI TAUPŪS!

"Deutsche Vortex“ pristato naują elektroninių karšto vandens cirkuliacinių siurblių seriją - BLUE ONE.

Siurbliai išsiskiria aukšto efektyvumo elektroniškai valdomais nuolatinės srovės varikliais „BlueOne“, pažangia „AUTOlearn“ technologija, kuri sumažina kasdienį elektros energijos suvartojimą, ir aplinką tausojančia technologija.

Dėl šių inovatyvių technologijų įdiegimo gamintojas šiuos siurblius vadina unikaliais ir garantuoja ypač aukštą jų kokybę.


REIKALAVIMAI ŠILDYMO SISTEMOS VANDENIUI
2013-01-08

Šildymo ir vėsinimo sistemose šilumnešiu tarnauja skysčiai, dažniausiai vanduo. Pagrindiniai šilumnešio vandens teršalai yra dumblas ir kalkinės nuosėdos. Jeigu priemaišų vandenyje yra per daug, šildymo ir vėsinimo sistemose kyla daug problemų.

 

PURVO ATSKIRTUVAI
2012-08-14

Pagrindiniai šilumnešio vandens teršalai yra dumblas ir kalkinės nuosėdos. Jeigu kalkinės nuosėdos greitai nusėda įvairiose sistemos vietose ir naujų nuosėdų susidarymo greitis smarkiai sumažėja, tai dumblą, galima sakyti gamina pati sistema.

Dažniausiai sutinkamas dumblas yra juodos spalvos, taip vadinamas magnetitas. Jis susidaro reaguojant plieninėms ir ketinėms sistemos dalims ir paviršiams su vandenyje ištirpusiu deguonimi.

Purvo sugaudymui, atskyrimui ir pašalinimui naudojami specialūs, tam tikslui sukurti, purvo atskirtuvai šildymo ir vėsinimo sistemoms.

SAULĖS KOLEKTORIAI
2011-09-21

Dujų, malkų ir kitų energijos šaltinių kaina nuolat keičiasi, tuo tarpu saulė šviečia nemokamai. Todėl nėra nieko keisto, kad jos energiją pradėta vis dažniau naudoti šildymui. Saulės energijos naudojimas ne tik nemažina jos išteklių, bet ir visiškai neteršia gamtos.

Ekonomiškiausia ir populiariausia saulės energijos panaudojimo forma tapo saulės kolektoriai, kurie saulės energiją paverčia į šilumą, kuri gali būti panaudojama karštam vandeniui ruošti, patalpoms šildyti ar vėdinimui.

Teisingai suprojektuota ir sumontuota saulės kolektorių sistema padengia iki 50-60% šilumos sąnaudų reikalingų karštam vandeniui ruošti.

100 KW KONDENSACINIS KATILAS
2011-09-05

RADIANT 100 kW katilas – tai žemų temperatūrų kondensacinis dujas taupantis katilas. Naudingo veikimo koeficientas viršija 108 %.

- Katilas turi dvigubą nerūdijančio plieno šilumokaitį ir cirkuliacinį siurblį, kuris užtikrina cirkuliaciją per šilumokaitį.

- Degiklis tolygiai keičia (moduliuoja) katilo galią, priklausomai nuo šilumos poreikio pastate.

- Minimali katilo veikimo galia yra 25 kW.

- Katilas užima nedaug vietos, yra labai kompaktiškas, jį galima montuoti ten, kur yra nedaug vietos.

- Galima jungti kelis katilus i kaskadą iki 400kW ir daugiau.

AUKSO VIDURYS RENKANTIS ŠILDYMO BŪDĄ
2011-11-11

Žurnalo "Super Namai" spalio mėnesio numeryje publikuotas naujausias UAB "Gilius ir Ko" straipsnis apie šildymo sistemos pasirinkimo galimybes.

Privačiųjų namų savininkams, susiruošusiems įrengti ar atnaujinti būsto šildymo sistemą, kyla begalė klausimų. Vienas pagrindinių – kaip pasiekti geriausią kainos ir kokybės santykį pasirinkus vieną ar kitą šildymo būdą ir kuro rūšį.