Vėdinimo sistemos parinkimo ir skaičiavimo programa
2018-10-08

Vėdinimo sistemos parinkimo ir skaičiavimo programa

 

Pastebėjome, kad projektuojant bei montuojant gyvenamųjų namų, butų ar kotedžų vėdinimo sistemas su lanksčiais ortakiais, labai dažnu atveju nekreipiamas dėmesys į sistemos aerodinamiką.
Dėl to oro kiekiai po patalpas pasiskirsto netolygiai, vėdinimas tampa neefektyvus.

Pagrindinė priežastis - reikalingas labai laikui imlus skaičiavimas, ko daugelis negali sau leisti.

Paruošėme ir siūlome paprastą vėdinimo sistemos skaičiavimo programą, kuri leis greitai ir teisingai paskaičiuoti, parinkti vėdinimo sistemos vamzdynus, tam nesugaištant daug laiko.

Programa laisvai prieinama, skirta bendram naudojimui, ypač naudinga pardavimo specialistams ir montuotojams, taip pat ja galės pasinaudoti ir projektuotojai. Programa leidžia ne tik greitai sumodeliuoti reikiamą vėdinimo sistemą, bet ir modeliavimo metu keičiant vamzdynų ilgį, skaičių, oro kiekius, subalansuoti visų atšakų ir oro tiekimo bei ištraukimo sistemų pasipriešinimus.

Programos privalumas, kad priklausomai nuo projektuojamos sistemos, automatiškai suformuojamas visų reikalingų medžiagų žiniaraštis ir parenkamas reikiamas vėdinimo įrenginys su rekuperatoriumi. Naudojantis šia programa, galima išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų, kai vienoms patalpoms kliūva bereikalingai per didelis oro srautas, o kitoms jo pritrūksta.

Dėl optimalaus tiekiamo ir ištraukiamo oro srauto, tai leidžia sutaupyti medžiagų ir rekuperatoriaus naudojamos elektros energijos.

Ją naudodami būsite vienintelis, kuris tikrai garantuos užsakovui reikalingą oro apykaitą ir efektyvų vėdinimą.

 

 Vėdinimo sistemos parinkimo ir skaičiavimo programa